HEICO-FORM® 
ÜRÜN GAMI

YÜKSEK STANDARTLAR İÇİN KALİTE​

Pim, burç ve özel parçaların üretimi için çapları 2mm ve 16mm arasında olan teller (çelik, paslanmaz çelik, demir dışı metaller ve özel alaşımlar) kullanmaktayız. Bu spesifik parçaların uzunlukları 100mm ve kafa yada diş göbek çapları 30mm kadar olanları üretebiliriz.

Pimler

Pim üretimi müşteri özel talepleri baz alınarak yapılmaktadır. Müşteri isteğine bağlı olarak DIN Normuna uygun şekilde ürünlerin kafa ve delik yapıları üretilir.

Burçlar

Burçlar farklı kafa ve gövde yapılarında üretilmekte. Çok kademeli preslerdeki ekonomik üretimimiz tornalarda üretilen parçalarla karşılaştırıldığında yüksek derecede kar sağladıkları görülmüştür.

Dişli Parçalar

Son işlem olarak mekanik ya da talaşlı imalat ile iç veya dış diş çekilebilir. Üretim şekilleri diş haddeleme, diş şekillendirme ya da diş çekme diye adlandırılır.

Tırtıklı Parçalar

Şekillendirilmiş parçalar radiyal yada eksenel tırtıkla üretilebilir. Tırtıklar pres operasyonu sırasında veya sonradan mekanik olarak işlenebilir.

Kademeli Pim

Özellikle menteşelerde hareketli parçalarda kademeli pim kullanılır. Yapıların içerisinde parçalar arası mesafe koruyucu olarak işe yararlar.

Küresel Başlı Pim

Ovalamak, kaynak yapmak veya vidalamaya alternatif için farklı şekillerde (örneğin altı köşeli ya da küresel başın içine işleme şekilnde) küresel başlı pimler üretiyoruz. Bu ürün grubu talaşlı imalat veya çok kademeli preslerimizdeki kalıplardan hazır bitmiş şekilde üretilebilir.

Diş kiltleme veya küresel başın indüksiyonlu ısıl işlem görmesi gibi özel prosesler müşteri isteyine göre gerçekleştirilebilir.

Metal-Plastik Parçalar

Preslenen soğuk dövme parçalar robot yardımı ile plastik enjeksiyon işlemine yönlendirilir ve böylece malzemelerin birbirine işlenmesi sağlanmış olur.

Özel Parçalar

Çok kademeli preslerimizde proje bazlı özel ve proses parçalarını, en modern kalıp teknolojilerini kullanarak üretmekteyiz. Bununla beraber özel teller kullanılabilir veya eksantrik şekiller preslenebilir.

www.kilitlipul.net - www.master-tr.com / © 2019. Tüm hakları mahfustur.